BMW приступила до серійного виробництва хетчбека 1-Series

Компанія BMW приступила до серійного виробництва хетчбека 1-Series третього покоління, прем’єра якого відбулася в кінці травня. Новинка стала на конвеєр підприємства в Лейпцигу, де випускалися автомобілі двох попередніх поколінь. Очікується, що в найближчі кілька місяців BMW буде випускати до 600 автомобілів щодня.

Найпершою «одиницею», зібраної в Лейпцигу, став хетчбек синього кольору з індексом 118i, який буде відправлений клієнтові в Італію. Такий автомобіль оснащений 1,5-літровим трициліндровим турбомотором з віддачею 140 к.с. і 220 Нм крутного моменту.

Топовим варіантом моделі на момент запуску є M135i xDrive, під капотом якого розташований 2,0-літровий чотирициліндровий наддувний агрегат потужністю 306 кінських сил і 450 Н·м крутного моменту. Це найпотужніша серійна «четвірка» в історії автомобілів BMW. Двигун працює в парі з 8-ступінчастим “автоматом” і системою повного приводу. BMW M135i xDrive здатна прискорюватися з місця до першої «сотні» за 4,8 секунди, а її максимальна швидкість примусово обмежена на позначці 250 км на годину.

  Екологи назвали найбільш «брудних» автовиробників

За попередніми даними, в подальшому BMW 1-Series отримає екстремальну версію з мотором потужністю близько 400 кінських сил. Такий автомобіль зможе скласти конкуренцію Mercedes-AMG A45.