BMW тролліть Mercedes-Benz в Twitter

BMW потроллила Mercedes-Benz в Twitter

Компанія BMW відсвяткувала Хелловін твітом, в якому тролліть свого головного конкурента – Mercedes-Benz. У Штутгарті жарт оцінили, але знайшли гідну відповідь, згадавши про патологічний гігантизм баварців щодо решітки радіатора.

У четвер, 31 жовтня, в день святкування Хеллоуїна BMW розмістила в твіттері пост з фотографією Mercedes-Benz E-Class, накритим покривалом із зображенням M5. Підпис до фотографії свідчила: «Сьогодні будь-який автомобіль може одягнутися в костюм улюбленого супергероя». Відповідь від концерну Daimler AG, який випускає автомобілі під маркою Mercedes-Benz, послідував відразу ж.

У Штутгарті жарт оцінили, назвавши костюм дійсно страшним, особливо – решітку радіатора. Про цей елементі екстер’єру вже давно точаться суперечки – запеклішими вони стали після того, як BMW показала флагманський X7 і оновлений седан 7 серії.

  BMW M матиме гібридну "сімку"

Нова філософія дизайну, ймовірно, пошириться й на інші моделі. Так, на купе 4 серії решітка радіатора стане ще більше. І знімки серійної машини це підтверджують.