BMW відмовиться від моделі i3

BMW откажется от модели i3

Електромобіль, який став у певному сенсі локомотивом продажів “зеленого” суббренда BMW i, розділить долю спортивного колеги i8. Про швидке завершення виробництва спорткара вже було оголошено офіційно, і тепер отримано підтвердження того, що з i3 баварці теж планують “зав’язати”.

Член ради директорів BMW Пітер Нота заявив виданню Financial Times, що у компанії немає конкретних планів щодо наступника i3. Крім того, він зазначив – марка буде намагатися ввести “зелену” ідеологію в основну модельну лінійку. Нагадаємо, суббренд BMW i свого часу створювався як раз для того, щоб покупці баварських машин звикли до думки про існування в природі і електричних BMW теж. Саме тому i3 та i8 були виділені в окреме модельне сімейство і забезпечені особливим дизайном.

  Новий Ferrari F8 Spider набирає сотню за 2,9 секунди

Водночас, BMW i3 вельми непогано почуває себе на ринку: з 2013 року баварці реалізували понад 150 тисяч машин, в тому числі близько 25 тисяч – тільки в цьому році. Відповідно, якийсь час електромобіль ще проіснує, але рано чи пізно змушений буде піти в історію. У майбутньому, можливо, його позицію займе принципово нова модель Mini.