BMW X3 перетворили в 630-сильний снаряд

BMW X3 превратили в 630-сильный снаряд

Майстерня Manhart оголосила про випуск доопрацьованій версії кросовера BMW X3 M Competition. Мотористам вдалося збільшити віддачу рядної 3-літрової «бітурбошістки» S58 з 510 к.с. і 600 Нм до 630 к.с. і 785 Нм крутного моменту.

BMW X3 M Competition після втручання Manhart отримав власне ім’я MHX3 600. Зовні кросовер після чип-тюнінгу виділяється золотими вставками на бамперах, капоті та нижній частині дверей і кастомними 21-дюймовими колісними дисками з контрастною окантовкою. Крім того, високопродуктивний X3 M відрізняється спеціальною вихлопною системою з керамічними 100-міліметровими насадками і заниженою на 30 міліметрів спортивною підвіскою з пружинами H & R.

Поки фахівці Manhart не розкривають динамічні характеристики модернізованого позашляховика. Звичайному BMW X3 M Competiton на набір першої «сотні» потрібно 4,1 секунди і можна припустити, що на 20% більш потужна версія MHX3 600 впорається з цим завданням швидше, ніж за чотири секунди.

  BMW Concept 4 здивував решіткою радіатора

Ательє Manhart ще не додало MHX3 600 в список робіт на офіційному сайті і не опублікувало ціни: ймовірно, інженери займаються доведенням «спорідненої» версії X4 M Competition і планують випустити повний прес-реліз, присвячений відразу двом машинам.