BMW зробить “першу серію” електричною

BMW сделает

Середньострокова стратегія компанії BMW передбачає виведення на ринок в найближчі чотири роки більше десяти виключно електричних автомобілів і до півтора десятка плагін-гібридів. Першими в автосалонах мають з’явитися кросовер iX3, седан i4 та електричний позашляховик iNext, якому належить стати технологічним флагманом електричної діяльності марки.

У той же час, за масовість в лінійці BMW буде відповідати електрична пятідверка, яку побудують на базі нинішнього покоління “першої серії”. За даними видання Auto Express, яке посилається на джерела всередині BMW, електромобіль буде практично ідентичний по дизайну хетчу 1 серії з традиційними ДВЗ, за парою винятків – “електричку” позбавлять звичної решітки радіатора, а кузов будуть фарбувати в більш яскраві і помітні кольори.

  BMW пояснила справжнє значення своєї емблеми

За словами керівника “напряму i” Роберта Ірлінгера, електрифікація очікує мало не всю модельну лінійку BMW незалежно від типу платформи. Стверджується, що гнучкість фірмової архітектури дозволяє забезпечувати електромоторами будь-яку наявну у баварців модель – від уже згаданої 1 серії до великого X7.

На ринку електрична версія “одинички” повинна з’явитися в 2021 році, а іменуватися вона буде швидше за все BMW i1.