Bugatti випустила електромобіль за 800 тисяч гривень

Bugatti выпустила электромобиль за 800 тысяч гривен

Компанія Bugatti, яка виробляє найшвидші гіперкари на планеті, представила нову модель – Baby II. Цей компактний автомобільчик призначений для маленьких шанувальників марки (точніше для батьків, які можуть подарувати таку машинку).

Автомобільчик оснащений електромотором, потужність якого в залежності від режиму становить 1,36 або 5,5 к.с. А опціональний брелок Speed Key дозволяє збільшити віддачу до 13,6 к.с., відключивши обмежувач швидкості. Запас ходу в максимальній комплектації досягає 30 кілометрів. Довжина електрокара дорівнює 2,8 метра, ширина досягає 1 метра, а маса – 230 кг.

Bugati Baby II оформлений в стилі ретро – для його створення фахівці детально оцифрували оригінальний гоночний автомобіль Type 35 1924 року.

  Porsche випустить колекційне видання 911, присвячене різним часовим епох

Чому у іграшки індекс II? Тому що це реінкарнація дитячого автомобільчика, побудованого за мотивами Bugatti Type 35. Перший Baby зробив сам Етторе Бугатті разом зі своїм сином Жаном для молодшого Ролана. Він теж був електричним – мотор тоді розвивав 3,5 к.с.

Випуск іграшкових Bugatti почнеться в 2020 році. Всього планується зібрати 500 примірників. І всі вони, ясна річ, вже розкуплені.