Електричний Ford Mustang Mach-E повністю розсекречено

Электрический Ford Mustang Mach-E полностью рассекречен

Офіційний дебют електрокроссовера Ford Mustang Mach-E, побудованого, щоб поповнити сімейство культового поні-кара, намічений на найближчий уїк-енд. Однак щось пішло не так, і інформація про ціни, комплектації і динамічні характеристики просочилася в Інтернет.

Як з’ясувалося, у електричного крос-купе буде п’ять основних комплектацій. Усередині двох з них позашляховик запропонують з одним електромотором або двомоторною силовою установкою, яка забезпечує повний привод, ще одна версія буде строго задньоприводною, а найдорожчі модифікації отримають безальтернативний повний привод. Базове виконання забезпечать єдиним двигуном, який розвиває 255 к.с. і 415 Нм крутного моменту (у двомоторної установки кількість тяги виросте до 578 Нм).

Набирати 60 миль на годину (96 км / год) такий кросовер зможе приблизно за 6 секунд, а запас ходу складе 370 км. У “далекобійної” модифікації максимальний пробіг на одній зарядці досягне 480 км. А топове виконання з культовим шильдиком GT, віддачу моторів якого поки розсекретити не вдалося, виконуватиме базову вправу по розгону всього за 3 з невеликим секунди.

  Ford вивів на тести позашляховий універсал Mondeo

Продавати Mustang Mach-E компанія Ford має намір в першу чергу в обмеженому виконанні First Edition, яке отримає аж ніяк не саму ємну батарею і не найпотужніші двигуни. Відмінності його будуть полягати, очевидно, в нюансах оздоблення і наборі опцій (згадуються, наприклад, червоні гальмівні супорти і ексклюзивний колір кузова): ця комплектація оцінена в 59 900 доларів. Базова ж версія електричного крос-купе з’явиться в продажу за ціною від 43 895 доларів, а Mach-E GT запропонують за 60 500 доларів.

Прийом заявок на електричну і позашляхову версію знаменитого “Мустанга” виробник відкриє відразу після її онлайн-дебюту: кожне замовлення необхідно буде супроводжувати депозитом в 500 доларів.