Fiat-Chrysler і Peugeot-Citroen майже домовилися про злиття

Fiat-Chrysler и Peugeot-Citroen почти договорились о слиянии

Альянси FCA і PSA ведуть переговори про злиття. Якщо у них вийде, на світ з’явиться четвертий за величиною автовиробник в світі.

Концерн Fiat-Chrysler, обпалившись на молоці, не став дути на воду і продовжує пошук компаній, з якими можна було б об’єднатися. Після невдалої спроби з Renault вибір керівництва американо-італійського концерну знову припав на французьких колег: факт ведення переговорів про можливе злиття офіційно підтвердили обидві сторони.

Далі підтвердження прес-комюніке та того, й іншого альянсів не пішли. Втім, певний додаткове світло на ситуацію проливає публікація видання Wall Street Journal: інсайдери газети стверджують, що в якості основного варіанту злиття зараз обговорюється повноправне партнерство. У новостворюваної компанії виконавчий директор PSA Карлос Таварес зберіг би свою посаду, а глава FCA Джон Елканн імовірно зайняв би посаду голови ради директорів.

  Монстр. Volkswagen Golf з мотором від Bentley потужністю 650 к.с.

Втім, на порядку денному значаться й інші варіанти злиття – аж до повного поглинання французами альянсу FCA. Якщо угода відбудеться, на світову арену вийде абсолютно новий гравець з величезним портфелем брендів загальною вартістю до 46 мільярдів доларів. За обсягом сукупних продажів група PSA / FCA може легко претендувати на четверте місце в світі. І це, до речі, далеко не перший “вогневої контакт” двох промислових груп.