Ford думає про відродження легендарного спорткупе

Ford думает о возрождении легендарного купе Capri

До низці реінкарнацій, в якій слідом за Ford Puma в лінійку марки повертається Bronco, може приєднатися невелике купе Capri.

Правда, потрібно для цього трохи більше, аніж просто бажання окремих менеджерів: поява в модельній гаммі Ford якогось ідеологічного спадкоємця вінтажного спорткара, нехай і дуже красивого, необхідно обгрунтувати з фінансової точки зору. А до цього справа поки не дійшла.

Глава європейського дизайн-центру Ford Амко Лінартс заявив виданню Autocar, що його команда буквально мріє про те, щоб Capri відродився. “Хто б цього не хотів? Але він повинен відповідати духу часу і не бути просто іграшкою для дизайнера. Я щиро вражений кількістю імен, які ми маємо і які стимулюють емоції”, – заявив шеф-стиліст.

  Mazda розробляє інноваційний дизельний мотор

Як приклад спроби відродження Лінартс привів ще одну відому в минулому модель – Ford Probe, який вважався ідеологічним спадкоємцем Capri, але особливого успіху на ринку не мав. Сам же Ford Capri, який позиціонувався як європейська альтернатива “Мустангу”, розійшовся за два десятки років виробництва тиражем майже в 2 мільйони екземплярів.