Ford Mustang отримав електричну версію

Британський стартап Charge Automotive представив спорткар Ford Mustang з електричною силовою установкою. Автомобіль випустять обмеженим тиражем в 499 екземплярів, а вартість кожного складе від 336 480 євро. Презентація новинки відбулася на фестивалі швидкості в Гудвуді

Ford Mustang оснащений силовою установкою, що складається з комплекту акумуляторів ємністю 64 кВт·год і чотирьох електромоторів по одному на кожне колесо. Сумарна потужність агрегатів складає 470 к.с. Електрокар здатний прискорюватися до першої “сотні” менш ніж за 4 секунди, а його максимальна швидкість складає 240 км на годину. Без підзарядки електричний Ford Mustang може проїхати понад 230 кілометрів.

Раніше, компанія Ford запатентувала нову комбіновану силову установку, яка буде побудована на базі бензинового агрегату V8. Передбачається, що таку схему використають на гібридній версії спорткара Mustang. Поки залишається незрозумілим, чи буде гібридна модифікація у нинішньої моделі або ж її отримає «Мустанг» наступного покоління, який з’явиться після 2020 року.