Ford Mustang перетворили в ретрокар в стилі GT40

Ford Mustang превратили в ретрокар в стиле GT40

Відоме тюнінг-шоу SEMA в Лас-Вегасі відкриється тільки через місяць, проте інформація про оригінальні проекти, які там продемонструють, вже надходить. Один з них створено фотографом Ларрі Ченом, дизайнером і фахівцем з концепт-картками Кайзалом Салімом, а також гонщиком серії NASCAR Райаном Блейни. Утрьох вони перетворили Ford Mustang в 700-сильний ретрокар в стилі легендарного Ford GT40, який сяяв в 1960-х роках не тільки в “24 годинах Ле Мана”, а й на американських трасах.

Крім лівреї, спорткар забезпечили 20-дюймовими колесами Fifteen52 Podium Super Touring і підвіскою на компонентах ST Suspension, яка забезпечила зменшення дорожнього просвіту. Дизайном, як ви розумієте, займалися Ларрі Чен і Кайзал Салім.

  Автовиробники побоюються катастрофи через «Брексіт»

А от Блейни керував доопрацюванням силового агрегату. За його наполяганням штатний п’ятилітровий V8 від Mustang GT обзавівся вражаючим нагнітачем Roush і вихлопною системою MagnaFlow. В результаті віддача мотора зросла з 460 к.с. і 570 Нм до 700 к.с. і 827 Нм крутного моменту. Працює мотор в парі із 6-ступінчастою “механікою”, а зупиняють спорткар потужні гальма від Wilwood.

У гоночному стилі трансформований й інтер’єр, де з’явилися ковші NRG, кермо в “наскаровскому” стилі і шеститочкові ремені безпеки.