Ford визначився з ім’ям кросовера “в стилі Мустанга”

Ford определился с именем кроссовера

Майбутню “зелену” новинку відтепер офіційно звуть Ford Mustang Mach-E і ріднить її з культовим автомобілем не тільки стилістика дизайну кузова, але і ім’я.

Реакції шанувальників одного з найзнаменитіших спорткарів у світі ще належить дочекатися. Не виключено, що вона буде бурхливою, тому що консервативні фанати вже встигли не тільки образитися самою ідеєю перетворення “Мустанга” в кросовер, а й використанням знаменитого імені для новинки, яка не має ані найменшого відношення до величезних V8 і галона бензину. Втім, не доводиться сумніватися, що в Ford чітко уявляють собі такі перспективи і усвідомлюють, на що йдуть.

Прем’єра електричного Ford Mustang Mach-E відбудеться вже в цієї неділі, 17 листопада і буде транслюватися на увесь світ. Відразу по закінченні заходу Ford відкриє прийом попередніх заявок на покупку електромобіля, які повинні будуть підтверджуватися депозитом в розмірі 500 доларів. І якщо зараз про те, що являє собою новинка, не знає практично ніхто, до того моменту, коли можна буде перераховувати гроші, всі таємниці будуть розкриті. У тому числі і секрет особливого виконання Mustang Mach-E First Edition: такі кросовери з’являться в продажу першими.