Honda показала оновлений Civic для Європи

Honda показала обновленный Civic для Европы

Актуальне покоління Civic з’явилося на ринку в 2017 році і зараз дожило до планового оновлення: судячи з усього, життєвий цикл нинішньої моделі складе, як і раніше, шість років. Схоже, в Honda прийшли до висновку, що зміна поколінь три роки тому пройшла на рідкість вдало, тому Civic для Європи оновили настільки ж легкими штрихами, як і його заокеанського побратима.

Зміни в зовнішності обмежені, мабуть, невеликими доробками бамперів (особливо в місцях розміщення протитуманних фар), появою колісних дисків нового дизайну, новим кольором кузова Blue Obsidien і модернізації оптики. Вона зберегла стару форму, але тепер стала повністю світлодіодною для всіх європейських комплектацій на відміну від американської модифікації, де світлодіоди у фарах є тільки в дорогих виконаннях.

  Що являє собою Honda Civic за 90 тисяч доларів

В інтер’єрі з’явилися нові оздоблювальні матеріали, а мультимедійній системі з функціями Android Auto і Apple CarPlay злегка допрацювали інтерфейс. Нарешті, водійське крісло тепер можна забезпечити електрорегулюванням у восьми напрямках.

Набір двигунів старий: в Європі Honda Civic оснащується двома бензиновими турбомоторами (1,0 л, 126 к.с. і 1,5 л, 182 к.с.) або 1,6-літровим дизелем, що розвиває 120 к.с. Початок продажів намічено на січень наступного року.