Honda показала перше фото нового Jazz

Honda показала первое фото нового Jazz

Схоже, ситуація в сегменті компактних пятидверок на європейському ринку загострюється: новинки з’явилися у Opel, Renault і Peugeot, а зараз на свій шматочок пирога націлилася і Honda. Напередодні прем’єри чергового покоління Jazz / Fit на виставці в Токіо опубліковано перше офіційне фото майбутньої новинки.

Як водиться, особливої інформації воно не дає, тому що являє собою лише силует хетчбека. Може навіть здатися, що новий Jazz буде дуже схожий на старий, хоча насправді це не так. Наскільки можна судити зі шпигунських фотографій, зміни в зовнішності пятидверку чекають серйозні – включаючи оновлений силует і повністю перероблену оптику: наприклад, ззаду вертикальні ліхтарі поступляться місцем горизонтальним, частина яких розміститься на двері багажника.

  Kia показала дизайнерські скетчі нової Optima

Інформації про силові установках поки немає, але відомо, що за прикладом деяких колег Honda зосередиться на розвитку гібридного приводу. В Європі Jazz / Fit буде пропонуватися тільки в електрифікованому варіанті. До речі, паралельно з прем’єрою на Токійському автосалоні компанія організовує і окремий захід в Амстердамі, де продемонструє якраз версію для європейського ринку.