Hyundai інтригує концептом гібрида без фар і дзеркал

Hyundai интригует концептом гибрида без фар и зеркал

Вже наступного тижня на автосалоні в Лос-Анджелесі має відбутися близько шести десятків дебютів різного калібру, і одним з них стане екстравагантний (наскільки можна судити по тизеру) концепт від Hyundai. У нього поки навіть немає імені: в компанії прототип називають просто “новаторським гібридним кросовером”.

У першому відео, яке присвячене проекту, Hyundai концентрується на деяких дизайнерських деталях, не розкриваючи загальної картини. Ми постаралися виділити і освітлити деякі ключові моменти, але і без цього зрозуміло, що концепт отримає як мінімум кілька особливих “фішок”.

У їх числі, наприклад, відсутність бічних дзеркал, фар і дверних ручок, чарункова решітка радіатора з рухомими елементами. Активні повітряні заслінки ромбовидної форми можуть відкриватися і закриватися в залежності від того, чи потрібно більше охолодження для двигуна або поліпшення аеродинаміки (схоже рішення одного разу застосовували в Aston Martin). А про гібридну складову говорить порт для підключення зарядного пристрою.

  Hyundai побудував 408-сильний мікроавтобус для дріфту

Про практичну спрямованість концепту поки нічого не відомо – цілком можливо, він послужить лише демонстрацією чергового витка еволюції фірмової дизайнерської стилістики Sensuous Sportiness, а може, передвіщає появу нового покоління кросовера Tucson. Відповісти на всі питання Hyundai обіцяє вже наступного тижня.