Hyundai побудував 408-сильний мікроавтобус для дріфту

Hyundai построил 408-сильный микроавтобус для дрифта

До “гарячого” сімейства Hyundai N приєднався єдиний в своєму роді iMax N Drift Bus: мікроавтобус для дріфту. Восьмимісна запальничка!

Мікроавтобус, який відомий на різних ринках під іменами Grand Starex, i800 або H-1, побудований, вочевидь, по слідах таких екстравагантних проектів, як Ford Transit Supervan і Renault Espace F1. А під ім’ям iMax цю модель продають в Австралії, і саме тамтешній підрозділ Hyundai зважився реалізувати цей божевільний проект.

Автобус замість стандартного 2,5-літрового дизеля спорядили 3,5-літровим V6 з подвійним турбонаддувом, що розвиває 408 к.с. і 555 Нм крутного моменту. Тяга на задні колеса передається за допомогою 8-ступеневого автомата, і стверджується, що “сотню” мікроавтобус для дріфту розмінює менше, ніж за 5 секунд. Задній диференціал намертво заварений, дорожній просвіт зменшений, амортизатори в підвісці стали адаптивними – все для шаленого спалювання гуми в керованому заносі. Само собою, не обійшлося без потужних гальм і 19-дюймових коліс.

  В Україні стартує продаж бензинової версії Hyundai Kona

Робоче місце водія облаштовано компонентами від хот-хетча i30 N, включаючи крісло і кермо, а от пасажирський салон не чіпали. Туди як і раніше може набитися вісім чоловік, і в Hyundai запевняють, що при повному завантаженні розваговка дріфтобуса стає ідеальною. А у 840-літровий багажник поміститься чимало запасної гуми.

Дебютує неординарна новинка в найближчий уїк-енд в Сіднеї на заході World Time Attack Challenge: за чутками, мікроавтобус для дріфту навіть вийде на трасу в загальному заліку.