Hyundai встановила два “зелених” рекорди швидкості

Hyundai установила два

Дві команди інженерів Hyundai встановили рекорди швидкості на соляних озерах Бонневіль, які тепер проходять процедуру омологації в FIA. Машини виступили в класах автомобілів на водневих паливних елементах і бензин-електричних гібридів. Публічний показ підготовлених для цих заїздів кросовера Nexo і седана Sonata Hybrid відбудеться на шоу SEMA в Лас-Вегасі.

Екологічні концепти для Бонневіля побудовані силами американського і південнокорейського підрозділів Hyundai, а також протестовані інженерами американського технічного центру марки. Кросовер Nexo побореться за звання найшвидшого водневого автомобіля – він розігнався до 170,85 км/год, і всі дані вже передані для реєстрації в FIA.

Кросовер обладнаний аеродинамічною спідницею під бампером, каркасом безпеки, гоночним ковшем Sparco, шеститочковими ременями, системою пожежогасіння і сітками на вікнах.

  Як буде виглядати Hyundai Tucson наступного покоління

Експериментальний Hyundai Sonata розігнався до 265,01 км/год. Для цього його обладнали спортивними амортизаторами і пружинами KW, спеціальними покришками Goodyear Eagle, колесами Vision Rally 55 з аеродинамічними ковпаками. Крім того, на седан встановили доопрацьований випускний колектор і тракт Injen Technology, перекалібрували ЕБК, систему уприскування закису азоту, а в паливний бак залили гоночне паливо VP Racing MS 109.

У 2018 року рекорд швидкості Бонневіля встановив 608-сильний Volkswagen Jetta. Седан зміг розігнатися до 338,2 км/год, поліпшивши попереднє досягнення на 2,7 км/год. Рекордну «Джетту» побудували на базі серійної моделі за вимогами класу BGC/G Південно-каліфорнійської хронометричні асоціації і обладнали допрацьованим дволітровим турбомотором від спортивної Jetta GLI, поєднаним з шестиступінчастою “механікою”.