Kia Optima може отримати 8-ступінчастий “робот” і повний привод

Kia Optima может получить 8-ступенчатый

Незважаючи на захоплення марки Kia різнокаліберними кроссоверами, прем’єра нового покоління сімейства Optima так чи інакше не за горами. При цьому чим ближче до дебюту, тим більше з’являється (непідтвердженої) інформації про те, з якими моторами наступна “Оптима” прийде в цей світ.

Наприклад, за даними видання Korean Car Blog, в черговий раз отримала підтвердження інформація про те, що седан позбавлять 7-ступеневого робота. Натомість “Оптиму” забезпечать 8-ступінчастими коробками – класичним автоматом і преселективом в залежності від двигуна.

Моторів, як передбачається, буде два: 1,6-літровий і об’ємом 2,5 л сімейства Theta 3, причому в декількох варіантах форсування. У максимумі старший мотор зможе розвивати до 260 к.с. – йому-то і дістанеться новий робот з “мокрими” зчепленнями. Що стосується системи повного приводу, то робота над нею йде повним ходом, хоча поки і не прийнято остаточного рішення про застосування цієї системи на седані.

  В офіційній дилерській мережі Kia приймають замовлення на дизельні модифікації бестселера Sportage

Як стверджує видання, дебют нового покоління “Оптими” компанія змушена злегка відсунути – зараз в якості приблизного часу прем’єри називається перший квартал наступного року. Пов’язано це нібито з деякими несподіваними технічними проблемами, з якими інженери зіткнулися під час налаштування трансмісій.