Kia представила концепт повнопривідного кросовера Futuron

Kia представила концепт полноприводного кроссовера Futuron

В рамках міжнародної виставки China International Import Expo (CIIE) компанія Kia представила концептуальний кросовер Futuron. Дана модель, оснащена чотирма електричними мотор-колесами, є продовженням серії експериментів корейського автовиробника з дизайном перспективних електрокарів.

Електрифіковане майбутнє автомобільної галузі стає все більш явним, тому дизайнери Kia все активніше ведуть пошук не тільки оптимальних технічних рішень для своїх нових авто, а й експериментує із зовнішністю, яка згодом стане характерною для родини електромобілів Kia.

Місцем презентації абсолютно нового Kia Futuron Concept стала Китайська міжнародна імпортна виставка, яка проходить цими днями у Шанхаї. В основі «зовнішності» концепту повнопривідного електричного купе-кроссовера лежать принципи «динамічної чистоти», які передбачають єднання елегантних пропорцій з чистими стрімкими формами і поверхнями зовні, а також наявність високотехнологічного стильного інтер’єру.

Дизайн

Як і представлений півроку тому в Женеві Kia Imagine Concept, новинка отримала повністю нове прочитання «тигрового носу», що визначає вигляд автомобілів Kia вже більше десяти років. Зберігши характерні елементи у вигляді широких горизонтальних ліній з характерними виїмками по центру, дизайнери корейської компанії продовжили «грати» радіатора на всю ширину передньої частини, візуально об’єднавши її з фарами головного світла. Таким чином, «тигровий ніс» трансформувався у «тигрову морду».

  Механічна коробка на Porsche 911 стала опцією

Абсолютно нові світлодіодні фари (як головного світла, так і ліхтарі ззаду) складаються з цілого розсипу світловипромінюючих елементів, які отримали назву «Зоряна хмара». Вони не тільки забезпечують ефективне освітлення, але і надають автомобілю зовсім космічного зовнішнього вигляду у темний час доби.

Що стосується інтер’єру, то він не менш футуристичний, ніж «зовнішність» Futuron. Даний концепт отримав системи автономного водіння 4-го рівня, чим і продиктований дизайн салону, що відрізняється просторістю і гнучкістю трансформації. Futuron надає водієві і передньому пасажирові можливість зайняти як класичне положення з прямою спиною, так і активувати систему автономного водіння, після чого органи управління автомобілем зміщуються вперед, а крісла розкладаються, забезпечуючи напів-лежаче положення з рівнем комфорту в далеких поїздках, характерним для бізнес- джетів.

  Hyundai і Kia дадуть американцям довічну гарантію на мотор Theta II

Панель приладів являє собою величезний безшовний дисплей, що тягнеться від водійських дверей до центральної консолі, при цьому на кермі також присутній екран, зображення якого з водійського місця сприймається невід’ємною частиною загального футуристичного графічного інтерфейсу.

Технічні особливості

Kia Futuron – це крос-купе з аеродинамічно досконалим кузовом, що поєднує елегантність і спортивність. При загальній довжині 4 850 мм, довжина колісної бази концепту склала 3000 мм.

У рух автомобіль приводиться повністю електричною силовою установкою, при цьому батарею з високою ємністю розташовано під підлогою салону, а чотири електромотори розміщені у колесах. Таким чином, Futuron не тільки виглядає стрімко, але й може порадувати водія хорошою керованістю, запорукою якої є низький центр тяжіння, а також система повного приводу e-AWD.