Китайці привезли до Франкфурта кросовер з 48-дюймовою «приборкою»

Китайцы привезли во Франкфурт кроссовер с 48-дюймовой «приборкой»

Компанія Byton з Гонконгу представила на автосалоні у Франкфурті серійний варіант електричного кросовера M-Byte з вигнутою 48-дюймовою панеллю приладів. Модель запропонують у версіях з заднім або повним приводом за ціною від 45 000 євро. Попередні замовлення почнуть приймати в першій половині 2020 року.

Свою першу модель Byton позиціонує як кросовер преміум-класу. Силует M-Byte підкреслюють задні стійки і низька лінія даху, а технологічність – «розумні» поверхні спереду і ззаду, які в майбутньому можуть стати частиною системи комунікації автомобіля та інших учасників руху, а поки використовуються для відображення статусу зарядки батареї. Фірмова деталь – «лезо», що розділяє фари на дві частини.

Ключовий елемент інтер’єру кроссовера – вигнутий 48-дюймовий дисплей. Управляти виведеною на нього інформацією можна за допомогою голосу, жестів, фізичних кнопок, розпізнавання емоцій і сенсорних екранів: один знаходиться між водієм і пасажиром, інший – на кермі. Передні крісла в M-Byte можна розгорнути на 180 градусів, а сам простір салону організовано за принципом «вітальні». Опціонально буде доступна чотиримісна конфігурація з двома роздільними кріслами на другому ряду.

  Suzuki показала бюджетний субкомпактний кросовер S-Presso

Початкова версія Byton M-Byte отримає 272-сильний електромотор, встановлений на задній осі. Батарея ємністю 72 кВт-год дозволить такому кросоверу проїжджати без підзарядки 360 км. Більш потужний 408-сильний варіант укомплектують батареєю на 95 кВт-год, і його пробіг складе 435 км. Зарядка від терміналу потужністю 150 кВт до 80% займе 35 хвилин.

Виробництво кросоверів буде налагоджено на споруджуваному в Нанкінській зоні економічного і технологічного розвитку заводі. Площа виробничого майданчика становитиме 800 000 м², а потужність – 300 000 автомобілів в рік. На заводі будуть впроваджені технології «Індустрії 4.0»: автоматизована доставка матеріалів і компонентів, інтернет речей і підключені до Мережі роботи.