Китайці зробили пікап, схрестивши Jeep, Saab і Ferrari

Китайцы показали пикап, похожий на Jeep Wrangler, с мотором от Saab

Схожий на Jeep Wrangler рамний позашляховик Beijing BJ40 (Beijing – один з брендів китайського автогіганта BAIC) вийшов на домашній ринок ще в 2013 році. Спочатку клієнтам пропонувалася тільки «дводверка» зі знімним дахом, в 2016-му були представлені короткобазний пікап і чотирьохдверна модифікація BJ40L, а в минулому році у останньої ще з’явилася розкішна версія з приставкою Plus в назві. А тепер вантажний варіант удостоївся звання окремої моделі: пікап оновився і отримав власне ім’я F40 (привіт, Ferrari). Презентація «новинки» пройшла в КНР, «живими» фотографіями поділилося місцеве видання Sohu.

Пікапу замінили радіаторну решітку – її «прорізи» тепер рясно вкриті хромом. Габарити незмінні: довжина дорівнює 4350 мм, колісна база 2450 мм (у пасажирського «короткого» BJ40 ті ж показники). Розміри вантажної площадки – 1050 на 1050 мм. Салон не чіпали, хіба що крісла оббиті тканиною замість «шкіри». Дах, як і раніше, можна зняти.

  BMW побудує купеподібний кросовер Х8

Шасі – як у топового позашляховика BJ40 Plus: на відміну від «короткого» BJ40 і BJ40L, передня незалежна підвіска пікапа має пружини замість торсіонів, у заднього нерозрізного моста змінили схему кріплення пружин і важелів. Вантажівка доступна тільки з повним приводом (part-time зі заниженою передачею).

Двигун перейшов з BJ40 – це топова бензинова «турбочетвірка» 2.3 від Saab (таким мотором, зокрема, оснащувався Saab 9-5) потужністю 231 к.с. (345 Нм), яка працює в парі з шестиступінчастим «автоматом» Aisin. Нагадаємо, концерн BAIC придбав всі права на шведську модель в 2009 році.

Beijing F40 доступний в єдиній комплектації, пікап обійдеться в 149 800 юанів, що в перерахунку на долари складає трохи більше 21 тисячі. До інших країн вантажівка навряд чи добереться.