Mazda оновила кросовер CX-9

Mazda обновила кроссовер CX-9

Компанія Mazda оновила свій найбільший кросовер CX-9. Щоправда, повноцінним рестайлингом це оновлення назвати важко, але деякі доопрацювання все ж повинні припасти покупцям до смаку.

Наприклад, великому позашляховику розширили можливості поза асфальтом: Mazda CX-9 обзавелася системою Off-road Traction Assist. Її електронні “мізки” вміють імітувати роботу блокувань міжколісних диференціалів, пригальмовуючи колеса – вважається, що це допоможе кросоверу на бездоріжжі.

Віддача штатного 2,5-літрового турбомотора Skyactiv-G зросла з 420 Нм до 434 Нм – дрібниця, а приємно. При роботі на 98-му бензині двигун розвиває 254 к.с. У списку доступних опцій з’явилася можливість безконтактного відкривання дверей багажника. Зрештою, середній ряд сидінь отримав альтернативу: стандартний тримісний диван можна замінити на два “капітанських” крісла.

  Mazda анонсувала віртуальну модель RX-Vision GT3

Всі вищеописані нововведення поки характерні тільки для ринку США, де базова ціна кросовера стартує з позначки в 33 790 доларів. Але очевидно, що найближчим часом така CX-9 почне поставлятися і в інші країни, включаючи Україну.