Mercedes-Benz GLB розбили в краш-тестах

Mercedes-Benz GLB разбили в краш-тестах

Незалежна організація Euro NCAP провела краш-тест кроссовера Mercedes-Benz GLB. Новинка впоралася з випробуваннями на вищий бал, отримавши п’ять зірок з п’яти можливих.

Оцінки у GLB наступні: безпеку водія і дорослих пасажирів оцінили в 35,2 бала (або 92% від максимально можливого результату), пасажирів-дітей – 43,4 бала (88%), пішоходів – 37,5 бала (78%), а за роботу електронних допоміжних систем машині виставили 9,7 бала (74%). При цьому по одному з критеріїв до автомобіля у експертів виникли питання: виявилося, що при лобовому зіткненні водій ризикує травмувати шию.

Компактний позашляховик, побудований на платформі A-Class, дебютував влітку цього року. Новинка доступна в Європі в 7-місному виконанні, з двома бензиновими і двома дизельними моторами і опціональним пакетом Off-Road Engineering з «позашляховим» режимом роботи керуючої електроніки.

  Mercedes-Benz опублікував тизер нового GLA

Крім згаданого GLB експерти Euro NCAP провели краш-тести ще трьох моделей 2019 року. Це Mazda CX-30 (5 зірок), Ford Explorer (5 зірок) і Opel Corsa (4 зірки).