MINI представила електричний хетчбек Cooper SE

Компанія MINI представила серійний електричний хетчбек Cooper SE, який всередині компанії називають «першим у світі повністю електричним преміальним маленьким автомобілем». Ціни на новинку оголосять пізніше.

Зовнішність MINI Cooper SE практично повністю відповідає машинам зі звичайними моторами. Зміни торкнулися радіаторної решітки, тепер вона глуха, і обох бамперів (передній збільшився на 19 міліметрів). До того ж дорожній просвіт хетчбека став на 18 міліметрів вище, ніж у звичайного Cooper S, а бічні дзеркала отримали більш аеродинамічнішу форму.

Серійний MINI Cooper SE запозичив електричний двигун у BMW i3S, потужність якого становить 184 кінських сили (135 кВт) і 270 Н·м крутного моменту. Хетчбек здатний розганятися від 0 до першої «сотні» за 7,3 секунди. Максимальна швидкість примусово обмежена електронікою на позначці 150 км на годину.

  Tesla Model S стане тримоторною

Комплект літій-іонних батарей забезпечує запас ходу від 235 до 270 кілометрів. За допомогою зарядки на 11 кВт запас акумуляторів можна поповнити до 80% за 2,5 години, а при використанні 50-кіловатної швидкої системи — всього за 35 хвилин.