MINI спробує встановити дивний рекорд Нюрбургрінга

MINI попробует установить странный рекорд Нюрбургринга

Компанія MINI вирішила встановити дуже дивний рекорд: проїхати коло по Нюрбургрингу на електричному Cooper SE, не використовуючи педаль гальма. Таким чином марка має намір показати ефективність роботи дворівневої системи рекуперації.

В режимі рекуперації тяговий електромотор виступає в ролі генератора і повертає частину кінетичної енергії, яка виникає при гальмуванні, назад в батарею. На Audi e-tron, наприклад, рекуперація працює при уповільненні до 0,3 g і забезпечує до 30% запасу ходу. На MINI Cooper SE все трохи простіше. Тут є два рівня інтенсивності: стандартний (0,19 g) і «м’який» (0,11 g). Вони вибираються тумблером на центральній консолі.

Використовуючи необхідний режим, можна з оптимальною енергоефективністю проходити зв’язки крутих і пологих поворотів – MINI наводить як приклад криві Brünnchen, Eiskurve і Pflanzgarten. Але особливо помітна робота рекуперації буде після виходу на пряму з Galgenkopf, коли весь накопичений заряд йде на інтенсивний розгін. Втім, наскільки швидким виявиться Cooper SE на “Північній петлі”, ще належить дізнатися.

  Suzuki Jimny перетворили в бігфут

Навесні передсерійний прототип MINI Cooper SE, оснащений 184-сильним електромотором (270 Нм) і тяговою батарєю на 32,6 кВт-ч, відбуксирував 150-тонний вантажний Boeing 777F.