Mitsubishi покаже в Токіо газотурбінний кросовер-кабріолет

Mitsubishi покажет в Токио газотурбинный кроссовер-кабриолет

На опублікованому компанією Mitsubishi тизері здається, що мова йде про невеликий родстер, але насправді Mi-Tech – повноцінний кросовер, нехай і компактний, і двомісний. У нього є привод на всі чотири колеса, а кузов, судячи з фото, забезпечить гарну геометрію. Концепт покажуть публіці на майбутньому автосалоні в Токіо.

Поки оприлюднена тільки інформація про конфігурацію силової установки. За кожне колесо у Mi-Tech відповідає власний електромотор, а електрику для них виробляє невеликий газотурбінний двигун. Стверджується, що така схема забезпечить безпрецедентне задоволення від водіння і впевненість на будь-якому покритті, але характеристики позашляховика не називаються.

Натомість відомо, що концепт забезпечили інтерфейсом, що виводить спілкування людини і автомобіля на новий рівень. Він використовує елементи доповненої реальності, проектуючи інформацію прямо на вітрове скло. Нарешті, Mi-Tech оснащений і фірмовим комплексом активних систем безпеки Mi-Pilot, який може також виконувати функції автопілота.

  Mitsubishi L200 провалив краш-тест Latin NCAP

Іншою прем’єрою Mitsubishi на Токійському автосалоні стане прототип K-Wagon Super Height. Його завдання, незважаючи на гучну назву, – продемонструвати можливості максимізації внутрішнього простору в суворо обмеженому сегменті кей-карів. Саме тому невеликий “вагончик” більше схожий на паралелепіпед з колесами. З чуток, вже дуже скоро такий автомобіль може вийти на дороги Японії.

Асистувати заявленим прем’єрам на стенді марки будуть вже відомий концептуальний кросовер Engelberg Tourer і система енергопостачання Dendo Drive House, яка інтегрує електромобілі в домашню мережу.