Найменший кросовер Toyota отримав перший тюнінг

Самый маленький кроссовер Toyota получил первый тюнинг

Мініатюрний кросовер Toyota Raize отримав заводські стайлінг-пакети. Варіанти обвісу для моделі підготували автоспортивний підрозділ Toyota Racing Development (TRD) і ательє Modellista.

Набір аксесуарів TRD включає в себе накладки на бампери, бокові спідниці, оздоблення решітки радіатора і графіку на боковинах кузова і двері багажника. Після установки нового обвісу дорожній просвіт кросовера спереду зменшується на 55 мм, ззаду – на 89 мм; спідниці розташовані нижче стандартних на 61 мм. Всі елементи виготовлені з конструкційного полімеру.

Фірма Modellista запропонувала для Raize два аерокіти: Advance Blast Style і Elegant Ice Style. До першого увійшли бокові і задні спідниці, а також передній спойлер з вбудованими світлодіодними модулями; другий пропонує все те ж саме, але в менш агресивній формі.

  Експеримент: чи бояться електромобілі глибоких калюж?

Додатково на кросовер можна встановити задній спойлер, хромовану накладку решітки радіатора, нові насадки вихлопу і 18-дюймові колеса, а також прикрасити передню панель і багажник дерев’яними накладками.

Toyota Raize – це Daihatsu Rocky, але з інших шильдиком. Кросовер побудований на адаптованому варіанті архітектури TNGA – New Global Architecture (DNGA) – і в Японії оснащується літровим трициліндровим турбомотором потужністю 98 к.с. і 140 Нм крутного моменту. Коробка – варіатор D-CVT. Кросовер позиціонується нижче C-HR.