Німеччина відмовилася обмежувати швидкість на автобанах

Германия отказалась ограничивать скорость на автобанах

Німецький Бундестаг відхилив законопроект партії Зелених про введення швидкісного ліміту в 130 км/год на всіх автобанах країни.

Пропозицію встановити обмеження швидкості на останніх «безлімітних» європейських магістралях було відхилено. Бундестаг проголосував проти законопроекту партії Зелених, який наказував федеральному уряду встановити обмеження швидкості в 130 км/год на всіх швидкісних автомагістралях Німеччини довжиною 13 009 км.

Зрозуміло, ця пропозиція спочатку здавався дуже спірною в країні, де відсутність будь-яких обмежень швидкості на автобанах лежить в основі переваги німецького автопрому. Проте, депутати з партії Зелених були категорично з цим не згодні та називали відсутність швидкісних лімітів «божевіллям».

На їхню думку, це провокувало водіїв робити необдумані вчинки, що призводять до дорожньо-транспортних пригод з великою кількістю жертв, а також неабияк забруднювало атмосферу підвищеними викидами вуглекислого газу.

  Американці придумали "лейкопластир" для асфальту

Тим часом, міністр транспорту Німеччини заявив, що введення єдиного обмеження швидкості «суперечить здоровому глузду». На сьогоднішній день швидкісний ліміт діє приблизно на третині автобанів країни, не рахуючи введення тимчасових обмежень у випадку ремонтів дорожнього покриття або несприятливої погоди.