Nissan розробляє новий спорткар

Nissan разрабатывает новый спорткар

Буквально кілька днів тому інтернет розбурхала офіційна заява топ-менеджерів Nissan з приводу того, що деякі дані про майбутні спортивні новинки марки повинні з’явитися “найближчим часом”. Порція шпигунських фотографій – це, звичайно, не зовсім те, чого слід було очікувати, але це досить ґрунтовний натяк на роботу,яка стартувала всередині компанії як мінімум над новим поколінням компактних спорткупе. І це незважаючи на режим жорсткої економії.

На Нюрбургринзі був помічений цікавий екземпляр Nissan 370Z – і з дуже високою часткою ймовірності це так званий “мул”, тобто, по суті, випробувальний стенд, на якому під добре знайомим кузовом заховані деякі нові рішення. На цю думку наштовхує не тільки незвичайне колірне рішення купе, але й абсолютно невластиві 370Z аеродинамічні елементи.

  Ще крутіше! Новий Nissan Juke здивував не тільки дизайном

Наприклад, замість бампера і решітки радіатора встановлені явно тимчасові панелі з додатковими вентиляційними отворами. Цілком можливо, під капотом цього купе знаходиться новий двигун, якому потрібно трохи більше повітря, ніж стандартному V6.