Нову Skoda Octavia “випадково” показали до прем’єри

Новую Skoda Octavia

Лише минулого тижня Skoda дала старт тізерній кампанії напередодні прем’єри четвертого покоління свого бестселера. Але, як виявилося, зовсім не потрібно чекати 11 листопада для того, щоб скласти уявлення про те, як буде виглядати нова “Октавія”.

Завдяки чи то свідомому “зливу”, чи то через недогляд в Мережі з’явилося зображення ліфтбека нової генерації, запозичене нібито з фірмового онлайн-конфігуратора – імовірно німецького. Побіжна перевірка показує, на сайті німецької філії Skoda ліфтбек Octavia виключений з конфігуратора: в наявності тільки універсал. Не виключено, що це пов’язано як раз з тим, що на порталі ведуться роботи по додаванню моделі наступного покоління, а в процесі міг статися витік.

  Неприступна. Skoda Scala отримала гривневий цінник

Якщо відкинути сумніви в автентичності зображення, можна зробити висновок, що нова Octavia буде виглядати так, як в цілому і очікувалося. Модель позбулася “чотириокої” оптики, придбавши натомість потужну радіаторну решітку, фари в стилі Skoda Scala, інший передній бампер і деякі дизайнерські фішки від старшої моделі Superb.

Противотуманки “Октавії” на цьому фото знаходяться трохи в іншому місці, ніж на оприлюдненому минулого тижня ескізі, але ця обставина може бути пов’язана з нюансами комплектацій. Диски, в які “взута” модель, вочевидь, є ті ж 18-дюймові колеса, які пропонуються вже для кількох “Шкод”. Зробити якісь далекосяжні висновки складно через низьку якість зображення, а як виглядає “Октавія” ззаду, ми можемо судити поки тільки за офіційними ескізами.

  Екологи назвали найбільш «брудних» автовиробників

ожна з упевненістю говорити про те, що новинку забезпечать більш витонченою задньою оптикою і великим написом Skoda на кришці багажника замість звичного логотипу. В інтер’єрі повинні з’явитися як мінімум інша приладова панель (можливо, цифрова для всіх комплектацій), вдосконалені мультимедійні системи, кермо з двома спицями та електромеханічний “ручник”.

Офіційний дебют Skoda Octavia відбудеться 11 листопада на спеціальному заході в Празі. А вже в цей четвер Volkswagen покаже новий “Гольф”, і за підсумками його прем’єри можна буде робити висновки про ті мотори, які дістануться “Октавії”.