Opel представила оновлену Astra

Компанія Opel представила оновлену Astra. Основні зміни відбулися в моторній гамі, хоча всі двигуни й трансмісії були надані колишнім власником бренду, концерном General Motors. На європейському ринку новинка з’явиться восени 2019 року.

Оновлену Astra можна впізнати по іншим бамперам, новому малюнку решітки радіатора і наявності автоматичних щитків, які змінюють положення для кращої аеродинаміки. Крім того, в Opel попрацювали над днищем автомобіля, під яким розташовуються численні підкрилки, що знижують завихрення повітря.

На європейському ринку автомобіль буде доступний з новою 1,2-літровою “турботрійкою» в трьох варіантах форсування: 110, 130 або 145 сил. Дизельна лінійка буде представлена ​​модернізованим 1,4-літровим чотирициліндровим турбомотором з віддачею 145 кінських сил. Перший працює в парі з «механікою», другий з варіатором розробки GM.

  BMW відмовиться від моделі i3

Ще однією новинкою є 1,5-літровий “дизель”, який видає 105 або 122 к.с. Він поєднується з 6-ступінчастою механічною коробкою передач, а для більш потужної версії передбачено також 9-діапазонний «автомат».

Інженери допрацювали шасі, що дозволило зробити автомобіль більш комфортними під час руху. Зокрема, Opel Astra отримала нові амортизатори, а за доплату можна придбати спорт-пакет зі спортивними настройками підвіски та більш чуйним рульовим керуванням.