Перший електромобіль Lexus дебютує вже в листопаді

Первый электромобиль Lexus дебютирует уже в ноябре

На автосалоні в Гуанчжоу компанія Lexus представить свій перший серійний автомобіль з електричною силовою установкою. Модель орієнтована на покупців з Китаю і Європи. Прем’єра відбудеться 22 листопада.

Ніяких подробиць про новинку в Lexus вважали за краще не повідомляти. На єдиному зображенні можна побачити лише частину кузова з шильдиком Electric. За попередньою інформацією, електрокар отримає назву UX-EV і буде побудований на базі кросовера UX. Без підзарядки Lexus на батарейках зможе проїжджати 400-500 км.

Раніше на автосалоні в Токіо японський автовиробник продемонстрував футуристичний концептуальний безпілотник LF-30 Electrified з електричною установкою і схожим запасом ходу. У рух його приводять чотири мотор-колеса сумарною потужністю 544 к.с., однак на серійному автомобілі таке рішення навряд чи буде застосовано.

  Названі претенденти на титул "Зелений автомобіль року"

Протягом наступних п’яти років Lexus має намір випустити п’ять електричних моделей в різних сегментах. Крім того, компанія оцінює перспективи нових венчурних проектів і розглядає, наприклад, можливість виробництва фірмових літаків.