Поліція Австралії пересіла на BMW M5 Competition

«Заряджений» BMW M5 Competition став частиною автопарку поліції австралійського штату Вікторія. Це найшвидший автомобіль, який є в розпорядженні правоохоронних органів цієї країни. Седан зі спеціальною кольорографічною схемою разом з BMW 530d використовуватимуть для патрулювання швидкісних магістралей.

BMW M5 Competition отримав модернізований 4,4-літровий агрегат V8 з двома турбінами, потужність якого збільшилася на 25 сил і тепер становить 625 к.с. та 750 Н·м крутного моменту. Двигун працює в парі з вдосконаленою 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Поліцейський седан розганяється від 0 до першої “сотні” за 3,3 секунди, що на 0,1 секунди швидше стандартної моделі. Розгін з місця до 200 км/год тепер займає 10,8 секунди – на 0,3 секунди швидше звичайної M5. Максимальна швидкість – 305 кілометрів на годину.

  Renault показала перші офіційні знімки оновленого Sandero

Новинку оснастили модифікованоюM-підвіскою, в якій застосували більш жорсткі пружини та амортизатори. У стандартне оснащення автомобіля увійшов активний задній M-диференціал і спортивна випускна система.