Porsche розробила сидіння, в якому водій може спати

Porsche разработала сиденье, в котором водитель может спать

Зовсім недавно керівництво Porsche заявляло, що марка стане останньою в світі, яка відсуне водія від керування і впровадить у свої спорткари автопілот. Однак, схоже, німці не відмовляються від трендів – про це говорять патентні зображення водійського крісла спеціально для автономних автомобілів.

А коли так, то незабаром в сегменті може з’явитися дійсно цікава модель з автопілотом: нещодавно представлений Taycan, перший повністю електричний автомобіль від Porsche, в черговий раз довів, що якщо автовиробник береться освоювати нову технологію, він доведе її до досконалості.

Що стосується сидіння. Спочатку картинки були спрямовані в патентне бюро Німеччини, а зараз розглядаються у Всесвітній організації інтелектуальної власності (WIPO). На малюнках зображено водійське крісло з електроприводом, яке може перебувати в різних позиціях, а органи управління автомобілем висуваються або складаються, замість педалей з’являється підставка для ніг.

  Tesla Model S стане тримоторною

Ніякі докладні описи зображення не супроводжують. Але одна з позицій сидіння явно говорить про те, що так водій може відпочивати в дорозі, довіривши управління автопілоту.