Porsche випустить колекційне видання 911, присвячене різним часовим епох

Відділення Porsche Exclusive Manufaktur, яке займається персоналізацією всієї лінійки Porsche, випустить колекційне видання 911, присвячене різним часовим епохам. Кожен з чотирьох автомобілів серії представлятиме одне десятиліття — від 50-х до 80-х років минулого століття. Тираж «вінтажної» серії 911-х обмежать 1000 примірників.

Лімітована серія Porsche 911 буде орієнтована на колекціонерів і відданих шанувальників марки. Створювати відчуття від водіння вантажного спорткара повинні ретельно підібрані колірні схеми, текстури, матеріали та найдрібніші деталі оздоблення на кшталт відповідних періоду логотипів. Всі варіанти оббивки пройдуть перевірку на займистість, зносостійкість, а також безпеку, щоб не допустити прослизання водія під ременем безпеки в разі ДТП.

Першу модель, що представляє 50-і роки, покажуть вже у 2020 році. Спорткар отримає забарвлення кузова Cherry Metallic і бежевий салон. Всі роботи співробітники Porsche Exclusive Manufaktur проводитимуть вручну в майстерні на території заводу марки в Цуффенхаузене. Фінішне доведення автомобілів займе від восьми до десяти годин.