Renault адаптує для Європи китайський електрокар

Renault адаптирует для Европы китайский электрокар

Компанія Renault адаптує для європейського ринку компактний електричний кросовер K-ZE, початково створений для споживачів з Піднебесної.

Карлос Гон, колишній глава Renault, все ще сидить в японській в’язниці, але справа його живе. Компактний кросовер City K-ZE був задуманий ним як доступний електромобіль для більшості світових авторинків, і от тепер машину, яка продається в Китаї, планують адаптувати для Європи.

Перше, що чекає компактний електричний кросовер в Європі, це, швидше за все, нове ім’я. Там машина буде продаватися під бюджетним брендом Dacia. Модель повинна коштувати менше 12 тисяч євро, щоб опинитися так званим “вхідним квитком” для тих, хто хоче придбати електрокар.

Глава відділу електричних машин Renault Жиль Норман підтвердив виданню Autocar, що європейська версія K-ZE буде безпечніше китайської через більш високі вимоги в ЄС. Обіцяний запас ходу, м’яко скажемо, міський: всього 250 кілометрів, проте дозволяє утримувати відносно низьку вартість. Потужність двигуна становить близько 50 к.с., так що навіть до 60 км/год машина розганяється 7 секунд.