Renault представила новий Captur для європейського ринку

Компанія Renault представила кросовер Captur нового покоління. Автомобіль з’явиться на європейському ринку на початку наступного року, а його основними конкурентами називають Peugeot 2008, Ford EcoSport, Fiat 500 X та Seat Arona.

Автомобіль відрізняється новим дизайном кузова в фірмовому стилі сучасних Renault, більш якісним салоном і технологічним оснащенням. Довжина новинки, побудованої на платформі CMF-B, збільшилася на 107 міліметрів, ширина на 19 мм, а в висоту кросовер виріс на 7 мм. За заявою виробника, приріст в габаритах дозволив зробити більш просторим салон.Новий Captur стане першим автомобілем в лінійці Renault, який отримає гібридну силову установку E-Tech Plug-in Hybrid, розроблену спільними зусиллями альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Вона побудована на базі 1,6-літрового бензинового “атмосферника”, що сполучається з двома електродвигунами — один вбудований в коробку передач, а другий з’єднаний з колінвалом ДВС і працює від акумулятора на 9,8 кВт г.

  Tata обіцяє випустити супердоступний електромобіль

Гібридна модифікація буде доступна тільки у 2020 році, а спочатку Captur запропонують з 1,5-літровим дизелем (95 і 115 к.с.) і 1,0-літровим бензиновим мотором з віддачею 100 кінських сил. Трансмісії – 5- і 6-ступінчаста “механіка” або 7-ступінчастий “робот”.