Скільки коштує найдорожче паркомісце в світі?

Сколько стоит самое дорогое паркоместо в мире?

Нічого дивного в тому, що найдорожче паркувальне місце знайшлося саме в азіатському мегаполісі, немає: Гонконг останні роки впевнено входить в трійку міст з найдорожчою нерухомістю на планеті.

Але скільки воно коштує конкретно? За даними South China Morning Post, місце для стоянки одного автомобіля на паркінгу 73-поверхового офісного будинку The Center в центрі Гонконгу було продано за 7,6 мільйона гонконзьких доларів, або приблизно за 969 000 доларів США.

Майже мільйон доларів заплатили за майданчик розміром в 12,5 квадратних метрів, тобто обійшовся він покупцеві майже в 2 мільйони гривень за “квадрат”. Як повідомляють нам наші американські колеги, це в чотири рази дорожче середньої вартості квадратного метра житла в Нью-Йорку, а за даними гонконгської преси, парковка виявилася втричі дорожче ціни на житлову нерухомість в самому Гонконзі.

  Електричний Ford Mustang Mach-E повністю розсекречено

Хто саме виклав такі гроші за шматок бетону на верхньому поверсі трирівневого паркінгу в центрі Гонконгу, не уточнюється: продавець, інвестор Джонні Чунг Шан-І, відмовився повідомляти пресі ім’я покупця. Відомо лише, що та ж сама людина володіє офісом в цьому хмарочосі.

До речі, попередній рекорд за ціною паркувального місця також належав Гонконгу: в минулому році за машиномісце на території одного з житлових комплексів в престижному районі виклали 760 000 доларів США.