Skoda інтригує малюнком інтер’єру нової Octavia

Skoda дразнит рисунком интерьера новой Octavia

До дебюту Skoda Octavia четвертого покоління залишилися лічені дні, але фірма як і раніше не поспішає радувати шанувальників повноцінними фотографіями, обходячись малюнками і скетчами. Проте, навіть на цьому ескізі можна розгледіти планшетоподобний (і досить великий) екран мультимедійної системи і цифрову панель приладів.

Відомо, що діагональ панелі приладів складе 10 дюймів, а на вибір користувача будуть запропоновані чотири варіанти відображення даних. До такого ж розміру виросте і центральний монітор – правда, лише в топових комплектаціях. Крім того, з’явиться у водія і проекційний дисплей: Octavia стане першою моделлю Skoda, на якій запропонують цю технологію.

Новинку, схоже, позбавлять від багатьох фізичних кнопок, замінивши їх на сенсорні панелі, і традиційного важеля коробки передач: вибирати режим руху на машинах, оснащених роботом DSG, тепер можна буде за допомогою компактного джойстика.

  Пікап Nissan Titan пережив "підтяжку обличчя"

Можна розглядати на ескізі і деякі інші деталі – скажімо, ефектне кермо з двома спицями, сидіння з розвиненою бічною підтримкою і можливість регулювання температури обдування для пасажирів заднього дивана, що недвозначно натякає на трьохзонний клімат-контроль. В цілому можна очікувати, що зі зміною поколінь Skoda Octavia стане позиціонуватися як трохи більше преміальна модель, щоб збільшити відрив від бюджетного хетчбека Scala.

Повністю розсекретити “Октавію” чехи планують вже в понеділок.