Skoda почала серійне виробництво самого компактного кросовера

Компанія Skoda почала серійне виробництво свого самого компактного кросовера під назвою Kamiq. Виробництво автомобіля налагоджене на заводі чеського бренду в Млада-Болеславі, а його європейські продажі повинні початися цієї осені.

Світова прем’єра новинки відбулась на автосалоні в Женеві. У модельному ряду чеського бренду автомобіль розташується нижче Karoq і Kodiaq. Основними суперниками автомобіля називаються Nissan Juke, Renault Captur і Hyundai Kona. Об’єм багажного відділення у кросовера складає 400 літрів, а при складених задніх сидіннях цей показник збільшується до 1395 літрів.

Автомобіль побудований на платформі MQB. Це шасі вже використовують цілий ряд компактних і середньорозмірних автомобілів: від нового Volkswagen Polo до кросовера Skoda Kodiaq. Базові версії новинки оснащуються 1,0-літровим бензиновим двигуном TSI з трьома циліндрами. Потужність агрегату становить 95 сил і 175 Н·м крутного моменту. Двигун працює в парі з 5-ступінчастою “механікою”. Також в гамму моторів увійшов цей же мотор, але з віддачею в 115 к.с. і 200 Н·м крутного моменту. Такий двигун працює в парі з 6-ступінчастою коробкою передач. Опціонально запропонують семиступінчастий “робот”.