Skoda приступила до серійного виробництва оновленого Superb

Компанія Skoda приступила до серійного виробництва оновленого Superb. Перший автомобіль зійшов з конвеєра підприємства в чеських Квасинах. Автомобіль буде доступний в кузові ліфтбек і універсал.

Skoda Superb третього покоління відрізняється іншим переднім бампером, новою радіаторною решіткою, яка стала більше, і повністю світлодіодною оптикою. Нові фари, що отримали назву Skoda Crystal Lighting, складаються з чотирьох світлодіодних елементів, мають динамічні покажчики повороту та окремі смужки світлодіодів.

Лінійка двигунів оновленої Skoda Superb складається з 1,6-літрового дизеля TDI з віддачею 120 сил, що працює в парі з 7-ступінчастим DSG. На щабель вище — нові 2,0-літрові дизелі з віддачею 150 і 190 к. с. Такі мотори поєднуються з 6-ступінчастою МКП або тієї ж DSG, причому старший може працювати з опціональним повним приводом. Гама бензинових агрегатів складається з 1,5-літрового TSI потужністю 150 к. с. з «механікою» або DSG, а також 2,0-літрового двигуна з віддачею 190 і 272 сили, причому останній — тільки з повним приводом і DSG.

  Skoda Scala отримала "спортивну" версію

Пізніше почнеться виробництво і гібридної версії Superb, яка отримає 1,4-літровий бензиновий 156-сильний двигун TSI та електромотор з віддачею 85 кВт. Поповнити заряд можна від побутової розетки, а максимальна дальність ходу досягає 850 кілометрів.