Стало відомо, хто придбав найдорожчий автомобіль у світі

Стало известно, кто купил самый дорогой автомобиль в мире

Випуск гіперкара Bugatti La Voiture Noire, який був представлений на автосалоні в Женеві навесні цього року, присвячений 110-річчю бренду, оцінений в 18,9 мільйона доларів і вважається найдорожчим новим автомобілем сучасності. І у нього є власник, чиє ім’я було таємницею за сімома печатками до сьогоднішнього дня.

Насправді в Женеві тоді показали лише концепт гіперкара, а його “справжня” версія повинна була бути виготовлена пізніше. Bugatti La Voiture Noire оснащений 8-літровим W16 з чотирма турбінами потужністю 1500 к.с., а його максимальна швидкість перевищує 400 км/год. Незважаючи на гігантську ціну, претендентів на покупку ексклюзивного автомобіля було декілька.

За однією з легенд машину замовив собі Фердинанд Піх, проте він її не дочекався, оскільки помер в серпні 2019 року. Наступним власником називали футболіста Кріштіану Роналду, хоча і ця інформація не підтвердилася.

  Bugatti випустила електромобіль за 800 тисяч гривень

Тепер з’ясувалося, що найдорожчий гіперкар в світі придбав шанувальник бренду Bugatti Бадр Ібн Сауд – принц Саудівської Аравії. Про це він сам і повідомив в соцмережах. Причому в колекції принца вже є декілька Bugatti, серед яких найперший Chiron і концепт-кар Vision Gran Turismo, придбаний за $8 млн.