Tesla Model 3 проїхала за добу 2781 кілометр

Власник Tesla Model 3 Бйорн Ніланд вирішив довести, що електрокари відмінно справляються з далекими подорожами. За добу він проїхав на своєму седані 2781 кілометр, що є новим рекордом серед електромобілів.

Бйорн подорожував по дорогах Німеччини й для чистоти експерименту дотримувався всіх правил дорожнього руху, включаючи обмеження швидкості. Основна частина маршруту пролягала через німецькі автобани, де дозволяється їхати зі швидкістю 170 км/год, тому середня швидкість «Тесли» за підсумком виявилася 115 кілометрів на годину.

Рекорд був встановлений на топовій версії Long Range з повним приводом. Такий автомобіль здатний проїхати близько 500 км без підзарядки. Розгін від 0 до першої сотні займає в електрокара 4,5 секунди.

  Сміх і гріх: в США викрали розряджену Tesla Model S

Ніланд використовував для підзарядки станції Ionity, які здатні зарядити автомобіль набагато швидше, ніж Supersharger від «Тесли». Останні розраховані в першу чергу на довгострокову роботу, тому працюють на низьких потужностях, а в пріоритеті Ionity – швидкість зарядки кожного автомобіля.