Toyota анонсувала абсолютно новий кросовер

Компанія Toyota побудує абсолютно новий кросовер, який буде призначений в першу чергу для американського ринку. Виробництво автомобіля налагодять на спільному з Mazda підприємстві в штаті Алабама. Зараз завод знаходиться на стадії будівництва і буде запущений у 2021 році.

Раніше планувалося, що на цьому підприємстві буде випускатися модель Corolla, однак тепер японці змінили свої плани. «Це реакція на мінливі запити ринку, а також на зростаючий попит на легкі пікапи та кросовери, продажі яких досягли рекордних позначок», – повідомляє прес-служба японської марки.

Про новинку інформації поки практично немає – відомо лише, що це буде розроблений «з нуля» автомобіль, який приєднається до моделей CH-R, RAV4, Highlander, 4Runner, Sequoia і Land Cruiser.

  Mercedes-Benz представив три гібридних автомобіля

Mazda також планує випускати на новому заводі «кросовер, який стане новачком на північноамериканському ринку». Швидше за все, мова йде про компактний CX-30, який дебютував в березні 2019 року. Відомо, що новинка надійде в продаж у 2020 році, тоді як будівництво MTMUS завершиться тільки у 2021 році.