Toyota і Subaru випустять спільний електричний кросовер

Компанії Toyota і Subaru заявили про підписання угоди про спільну розробку нової автомобільної платформи, на якій будуть побудовані автомобілі з повністю електричними силовими установками, в тому числі, кросовер С-класу.

За словами прес-служби автовиробників, інженери використають електричні технології Toyota, тоді як Subaru надасть свій досвід в області створення систем повного приводу. Новий “візок” ляже в основу машин D- і С-сегмента, в тому числі, седанів і позашляховиків, які будуть продаватися під обома брендами.

У компанії Toyota є тільки один серійний електрокар – кросовер CH-R, продажі якого в КНР стартують у 2020 році. Що стосується Subaru, то в її лінійці є лише підключаємий гібрид Crosstrek Hybrid, створений на агрегатах Toyota. Силова установка складається з 2,0-літрового бензинового “оппозитника”, двох електромоторів, системи симетричного повного приводу, а також варіатора. Сумарна потужність агрегатів складає 150 кінських сил, а запас ходу виключно на електротязі дорівнює 27 кілометрам.