Toyota Land Cruiser 300 може залишитися без рами

Новый Toyota Land Cruiser может лишиться рамы

Toyota завжди відрізнялася скритністю щодо робіт над новими генераціями, і особливо це стосується її улюбленого позашляховика Land Cruiser. Про нове покоління, майбутню «трьохсотку», японці не хочуть говорити навіть натяками. Але деяка інформація все ж просочується до допитливих прихильників моделі.

Головне питання, яке хвилює любителів «Крузаков» і автомобільну громадськість усього світу, – залишиться він рамним чи ні? Практично всі конкуренти обзавелися несучим кузовом, заявляючи, що рама в сучасних реаліях себе вичерпала. Садайоші Коярі, головний інженер нового Land Cruiser 300, який проектував і 70-й, і 200-й, і «Прадо», не готовий прояснити це питання.

Представники Toyota запевняють, що автомобіль в будь-якому випадку залишиться прохідним і надійним, навіть якщо обзаведеться гібридною силовою установкою, повідомляє австралійське видання Motoring. «Трьохстока» розробляється за активної участі Австралії, оскільки ця країна є другим за значимістю ринком для «Крузака» після Близького Сходу. Поява гібрида неминуча, тому що «Тойоті» необхідно підвищувати рівень електрифікації своїх моделей. А от двигуна V8, швидше за все, в новій генерації не залишиться.

  Citroen бере курс на доступні електромобілі

Топовим агрегатом стане, швидше за все, турбодизель V6 об’ємом 3,4 літра і потужністю близько 420 к.с. від преміального седана Lexus LS500. Гібридну силову установку позашляховик також успадкує від флагманських седанів. Піар-фахівець австралійського відділення Джеймс Ванг повідомив, що трансмісія, що застосовується з V6, можливо, буде адаптована для Land Cruiser 300.

Новий позашляховик отримає функції автономного управління – наприклад, утримання в смузі руху, і поліпшену безпеку, а також сучасний дизайн екстер’єру та інтер’єру.

Найцікавіше: компанія не готова підтвердити навіть приблизні терміни появи нового покоління, тому що нинішній Land Cruiser 200, незважаючи на солідний вік, відмінно продається, а клієнтська база – одна з найбільш лояльних. Ми очікуємо машину не раніше 2020 року.