У Норвегії відкрився салон електрокарів без продавців

В Норвегии открылся салон электрокаров без продавцов

У компанії Polestar (електромобільний суббренд Volvo) вважають, що нові продукти вимагають нових технологій продажів. Тому відкритий в норвезькому Осло шоурум під назвою Polestar Space не буде дилерством в його традиційному розумінні. Простір з мінімалістичним дизайном планується використовувати виключно для демонстрації машин.

Співробітники шоурума не отримуватимуть ніяких комісій з продажів: їх завданням стане виключно інформування відвідувачів про особливості технологій і комплектацій електричних Polestar, а також проведення тест-драйвів (втім, подейкують, пробну поїздку можна буде замовити додому). Головний операційний директор марки Джонатан Гудман заявив, що новий підхід до автомобільного роздробу зробить процес покупки комфортним і необтяжливим.

У Polestar Space можна буде спокійно розібратися в нюансах конструкції машин і підібрати відповідні кольори, матеріали оздоблення, опції тощо. А всі покупки, за планами фірми, будуть відбуватися онлайн: придбаний електрокар обіцяють доставити прямо до під’їзду. Власне, визначитися з вибором можна і без відвідування шоурума, але в Polestar вважають, що це додаткова можливість для покупців познайомитися з “цінностями бренду”.