Українці частіше за інших влаштовують ДТП в Польщі

Украинцы чаще других устраивают ДТП в Польше

Список іноземців, винних у ДТП в Польщі, відкривають водії з України. Німеччина зайняла другу позицію.

Польська поліція підвела підсумки поведінки іноземних водіїв на польських дорогах. У 2018 році іноземці брали участь в 1404 дорожньо-транспортних пригодах, у результаті яких 295 осіб (включаючи 108 іноземців) загинули і 2575 осіб (включаючи 988 іноземців) отримали травми.

Основними причинами нещасних випадків, спровокованих водіями-іноземцями, були: невідповідність швидкості дорожним умовам; ненадання пріоритету; недотримання безпечної відстані між транспортними засобами; неправильна поведінка по відношенню до пішоходів; втома, сон за кермом і неправильний обгін.

Найчастіше іноземці, що керували транспортними засобами, які брали участь в ДТП в Польщі, прибули з таких країн, як Україна (53,2%), Німеччина (9,6%), Білорусь (6%), Литва (4,4%), Росія (4%).

  Американці склали рейтинг найнебезпечніших автомобілів

Як пояснити таку ситуацію? Насправді все просто і логічно – співробітники дорожньої поліції стверджують, що Польща, завдяки своєму географічному розташуванню, є транзитною країною, і на сьогоднішній день найбільший відсоток іноземців, що в’їжджають і проїжджають через Польщу, є громадянами сусідніх країн. А українців, як ми знаємо, в Польщі дуже багато.