Великий BMW X8: нові подробиці

Появились новые подробности о BMW X8

Чутки про те, що на платформі позашляховика X7 баварці вже готують величезне крос-купе, з’явилися порівняно недавно, але тема продовжує обростати новими подробицями. Джерела порталу BMW Blog запевняють, що для майбутньої новинки вже розробляють модифікацію з лінійки M Performance.

Вона нібито отримає позначення BMW X8 M45e і буде оснащуватися гібридною силовою установкою з рядною турбованою “шісткою” в якості основи. У BMW вже є подібні моделі, на яких установка розвиває близько 400 к.с. і 540 Нм крутного моменту, але для М-версії X8 віддачу обох двигунів можуть збільшити.

Крім того, з’явилася інформація, що схожості між X7 і X8 буде куди менше, ніж, припустимо, між X5 і X6. Щоправда, мова йде в першу чергу про дизайн: баварці, за чутками, планують позиціонувати X8 як самостійну модель і тому забезпечать крос-купе оригінальним “обличчям”. А от платформу, як і очікувалося, позичать у X7.

  Китайці використовували в краш-тестах тварин замість манекенів

Втім, якщо BMW X8 й існує в реальності, навряд чи компанія розповість про неї раніше кінця 2020 або початку 2021 року – та й тоді BMW може пред’явити лише якусь концептуальну розробку, а продажі серійної моделі почати ще через рік. І ще як мінімум рік пройде до появи “заряджених” модифікацій.