Відроджена марка De Tomaso привезла в Гудвуд новий суперкар

На Фестивалі швидкості в Гудвуді дебютувала перша модель відродженої марки De Tomaso. Суперкар, який отримав ім’я P72, буде випущений обмеженим тиражем в 72 примірники, а вартість кожного складе 750 000 євро. Компанія вже почала приймати попередні замовлення на автомобіль.

Докладної інформації про новинку поки немає. Відомо тільки, що розробкою De Tomaso P72 займається команда фахівців, яка працювала над створенням гіперкара Apollo Intensa Emozione. Останній побудований на карбоновому шасі, оснащений 6,3-літровим атмосферним мотором V12, віддача якого становить 780 кінських сил і 760 Нм крутного моменту. Від 0 до 100 км/год автомобіль прискорюється за 2,7 секунди, а його максимальна швидкість складає 333 км на годину.

  Suzuki показала бюджетний субкомпактний кросовер S-Presso

Оригінальний бренд De Tomaso заснований в 1959 році підприємцем аргентинського походження Алехандро де Томазо. Компанія спеціалізувалася на розробці прототипів і гоночних автомобілів, а також створювала шасі для команд Формули-1. Офіційно виробництво машин було припинено у 2004 році, а сама марка скасована у 2012-му.